symboly (1)
search
  • symboly (1)

symboly (7)

3,90 €
Bez dane

Kvalitná, plotrom vyrezávaná samolepka.

Rozmer: 11cm dlhšia strana
Farba nálepky: čierna
Orientácia: tak ako je
Množstvo

Aké sú skutočné rozmery nálepky?

Nálepky majú rôzne tvary a veľkosti. Pokiaľ zvolíte veľkosť nálepky 11x16 cm a vyberiete napríklad strom. Musíme danej nálepke zachovať danú veľkosť. Vychádzame teda z rámčeku 10x15 cm do ktorého sa musí nálepka zmestiť. Výška stromu teda bude 16 cm a šírka sa proporcionálne prispôsobí. To znamená že reálna šírka bude napríklad na 11 cm. Pokiaľ si pri výberu nebudete istý a budete požadovať presné rozmery vybratej nálepky - neváhajte nám poslať e-mail (info@nalepky-na-auto.sk) s číslom a názvom produktu a vybranou veľkosťou. Obratom Vám pošleme reálne veľkosti nálepky.Sú nálepky určené len na autá?

Samozrejme že nie. Nálepkou si môžete ozdobiť čokoľvek iné. Napríklad: okno, notebook, zrkadlo, hrnček, motorku, nábytok a iné predmety. Nálepka môže slúžiť aj ako dekorácia interiéru. Skrášlenie vypínačov, stien a podobne. Nálepky sú zhotovené z kvalitného materiálu, ktorý priľne na množstvo podkladov. Nálepka ma dlhú životnosť.Z akého materiálu sú samolepky vyrobené?

Samolepky sú vyrobené zo 75 mikrónovej monomerickej valcovanej fólie pre výrez - signcutting. Fólie majú permanentné lepidlo.Lepenie

Pre lepšie priľnutie nálepky, lepte pri teplote nad 10 °C.

Pred nalepením plochu dôkladne odmastite čistiacimi prostriedkami (napríklad Jar).

Zo zadnej strany odlepte krycí papier.

Samolepku na prenosnej fólií nalepujte postupne zhora.

Dávajte pozor, aby nevznikali bubliny (ak Vám vzniknú bublinky, tka použite žiletku - bublinku prerežte a vytlačte vzduch).

Po nalepení použite spodný krycí papier k dohladeniu okrajov.

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.